ÇELİK KONSTRÜKSİYON İMALAT VE MONTAJ

Her Türlü Çelik Konstrüksiyon İmalatlarının Montaj İşlerini; Fabrikamızda Üretimi Yapılarak Montaj Yapılacak Sahaya Sevkiyatı Yapılır. Yanı Sıra Bu İmalatların Dizaynı Ve Montajında Yer Alarak Bir Çok Projeyi Başarı İle Tamamlamıştır.

Ayrıca Endüstriyel Tesisler, Kuleler, Tanklar, Konveyör Sistemleri Gibi Projeleri Kapsamına Dahil Ederek Ürün Çeşitliliğini Tamamladığı Projelerle, Çelik Piyasasındaki Başarılı Rekabeti İle Müşterilerin Emrine Sunmuştur.

Müşterilerimiz Tarafından Tercih Edilme Nedenlerimiz Arasında, Müşterilerimize Sözleşmede Yer Alsa da Almasa da Taviz Vermediğimiz Kalite Gerekliliklerini Yerine Getirmek, Proje Aşamasından Başlayarak İmalat Ve Montaj Safhasında, Bu Gereklilikleri Sürdürebilmek Gibi Özelliklerimiz Bulunmaktadır.

Projelerde Dizayn Sorumluluğunu da Üstlenerek, Alternatif Çözümler Sunmak, Müşterinin Ufkunu Açarak, Uygun Bir Bütçe, Kaynak Ve Tecrübeli Mühendisleri Bulunan Güçlü Teknik Kadrosu İle Teknik Destek Vermek Diğer Özelliklerimizdendir.

ENGLİSH
Assembly Works of All Types of Steel Construction Products; Production will be done in our factory, when everythings ready it will be transfer to the Custumer Place and it will be montage done. Before has been involved in the design and montage of these productions and accomplished many projects with success.

Projects such as Industrial Facilities, Towers, Tanks, Conveyor Systems are included in the scope of the projects to complete the product variety and the successful competition in the steel market.

We have the features like fulfilling the quality requirements, starting from the project phase, starting from the project phase and continuing these requirements at the production and montage stages between our reasons for being preferred by our customers and our customers without any compromise.

Providing Alternative Solutions, Providing Technical Support, Opening Customer's Blindness, Strong Technical Personnel with an Appropriate Budget, Resource and Experienced Engineers, Taking Over Design Responsibilities in Projects.